ü Fatih Terim: Galatasaray 2. maçta gereğini yapacaktır! - FCN Blog

Fatih Terim: Galatasaray 2. maçta gereğini yapacaktır!

UEFA Avrupa Ligi'nde gruplar öncesi son engel olan Randers'a karşı ilk maçtan galibiyet çıkaramayan Galatasaray'da teknik direktör Fatih Terim mücadele sonrası açıklamalarda bulundu.

GALATASARAY 2. MAÇTA GEREĞİNİ YAPACAKTIR
"Biz onlardan iyi bir takımız. Oyun içinde 2'yi de bulabilirdik, olmadı. Taçtan, kornerden ki iyi çalışmamıza rağmen hata oluyor, 1-1 oldu. Kazanmak isterdik ama herhalde biraz daha yorgunluğumuz ortaya çıktı. İstanbul'da Allah'ın izniyle turu geçeceğiz. Mühim olan gruplara kalabilmek. Burada bitirmek isterdik açıkçası ama rakip de iyi mücadele etti. Temaslı oyun, bire bir oyun, rahatsız edici bir oyun olacağını söylemiştim. 2. maçta Galatasaray gereğini yapacaktır."    

KURULLARLA İLGİLİ DÜŞÜNCEM BELLİ
"Geçen sene Schalke'de oynamadan önce olmuştu, biz alışkınız Galatasaray olarak, onlara sormak lazım. Bazen beklersiniz gece 12'de açıklarlar. Ne düşündüklerini bilemem. Maç öncesi, maç anında olmuş falan onlarla ilgili benim düşüncem belli. Kurullarla ilgili, kurullara gönderenlerle ilgili düşüncem belli, aynı şeyleri söylemek istemiyorum."

GEDSON'UN GALATASARAY'I TERCİH EDECEĞİ BİR GERÇEK
"Bazı eksiklerimiz var, tamam gençleşiyoruz ama eksiğimiz var, tamamlayacağız. En azından alternatif olarak genişlememiz lazım. Gedson'u Benfica'nın vermeyeceğini düşünüyoruz ilişkilerimiz nedeniyle, öyle bir şey olursa Gedson'un Galatasaray'ı tercih edeceği de gerçek. Bir gün vermeye karar verirlerse biz hazırız, onlar da biliyor. Türkiye'den birçok teklif olduğunu da biliyoruz."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.