ü Fatih Terim'in büyük endişesi! - FCN Blog

Fatih Terim'in büyük endişesi!

Galatasaray'da bireysel hata sıkıntısı bitmiyor. Kendi oyuncularının hatalarıyla geçen sezon tam 20 puan bırakıp şampiyonluğu kaçıran Cimbom, yeni dönemdeki üç maçta da beş büyük sakarlık yaşadı. Teknik direktör Fatih Terim, yapılan tüm hataların görüntü analizini yaparak yardımcılarıyla çare arıyor.

Webaslan'da yer alan habere göre; Galatasaray, geçen sezonki şampiyonluğun iki gol farkıyla kaçmasından ders almamış gibi 2021-22'ye de hatalarla başladı. Beşiktaş'ın ipi önde göğüslediği zaman 7 maçta yapılan bireysel hatalar yüzünden 20 puanı uçan sarı-kırmızılılar, bu sezon da fahiş hatalarla önce Şampiyonlar Ligi'nden elendi, daha sonra da Avrupa Ligi'ni tehlikeye attı. Henüz sezonun başında üç maçta yapılan beş büyük hata, Fatih Terim'i yoğun sezon öncesi korkuttu.

Terim son basın toplantısında, "Bireysel hataya çare bulamazsınız. Hatalar devam ederse oyunu değiştirmekten öte oyuncuyu değiştirmeliyiz." demişti. Buna rağmen hataların büyük bölümünde Muslera'nın payı olması nedeniyle Terim'in şimdilik bir yaptırıma gitmeyeceği belirtiliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.