Gigi Becali: Morutan'ı Galatasaray'a sattım.


Galatasaray'da transfer gündeminde yer alan Olimpiu Morutan konusunda yeni gelişmeler yaşanıyor. Transferi merak konusu olan 22 yaşındaki oyuncuyla ilgili Steaua Bükreş sahibi Gigi Becali'den yeni bir açıklama geldi. Becali, Morutan'ı Galatasaray'a sattığını bir kez daha açıkladı. 

FCSB'nin sahibi Gigi Becali, Olimpiu Morutan'ın transferi için Galatasaray'la anlaştığını açıkladı. Becali transferle ilgili olarak, "Galatasaray iki hafta önce Morutan için bana 7 milyon euro ödemek istedi ama ben bu teklifi geri çevirdim. Şimdi daha azını kabul ettim, 5.7 milyon euroya gidiyor. Onun bir sonraki transferinden %20 pay da alacağım" açıklamalarını yaptı. 

Becali daha önce de "Morutan'ın Galatasaray'a transferi %99 tamamlandı, o İstanbul'a gidiyor" açıklamalarını yapmış ve sonrasında ise  Galatasaray'ın henüz istediği teklifi yapmadığını söyleyerek ve "Galatasaray, Morutan için muhtemelen 10 milyon euro verme kararı aldı. Yarın teklifi yapabilirler. Henüz bir resmi bir teklif iletmediler ama görüşüyoruz. Ben 10 milyon euro istedim. Onlar önce 8, sonra 9 dediler ama ben 10'da ısrar ettim." ifadelerini kullanmıştı.

Galatasaray haberleri için tıklayın! 

Transfer haberleri için tıklayın! 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.