ü Marcao'dan kavga açıklaması! - FCN Blog

Marcao'dan kavga açıklaması!

Süper Lig'de ilk haftanın kapanış mücadelesinde Giresun deplasmanından 3 puanla ayrılan Galatasaray'da geceye damgasını vuran olay Marcao'nun takım arkadaşı Kerem Aktürkoğlu'na saha içerisinde saldırması oldu. Teknik direktör Fatih Terim'in raporu doğrultusunda ciddi bir ceza alacak olan Brezilyalı oyuncu, kişisel hesabından yaptığı açıklamada Kerem Aktürkoğlu ve ailesinden özür diledi. Marcao'nun açıklamaları şu şekilde..

Herkese merhaba, dün akşam maçta yaşanan ve beni inanılmaz üzen talihsiz olayla ilgili bir açıklama yapmak için karşınızdayım. Dün akşam gördüklerinizi ve kolay kolay unutamayacağınızı, belki de bu yüzden beni affetmeyecek olan taraftarlar olacağını biliyorum. Biliyorum diyorum, çünkü Galatasaray'ı ve bu kulübün taraftarlarını yakından tanıyorum. O nedenle asıl acısını çektiğim kırmızı kart, maç oynamama, idari ve mali cezalardan çok bugüne kadar büyük bir aşk ile hizmet verdiğim camiada yönetilmesi zor bir duyguyu yaşamak ve yaşatmak.. Bu çok ağrıma gidiyor. Çünkü ben Galatasaray'a gelene kadar tahmin ettiğinizden daha zor durumda bir gençtim. Eğer beni sahiplenip, bana emek vermeseydiniz kaybolabilirdim belki de.. Kaybolmama izin vermeyenleri hayal kırıklığına uğratmak da canımı acıtıyor. Futbolun mahremiyeti içerisinde pek çok şey yaşar, çoğunu kendi içimizde çözeriz. Maalesef dün gece böyle olmadı. Haklı olduğumu düşündüğüm bir durumda, o anki öfkeme yenik düştüm. Sizler gibi ben de bir insanım. İnsana dair tüm duyguları aynı anda yaşayıp, iyi bir örnek oluşturamadım. Bu nedenle ailesi için yaşayan bir evlat olarak, öncelikle Kerem'in anne ve babasından, onların ellerini öperek af diliyorum. Ondan sonra kardeşim Kerem'den dünkü davranışımdan ötürü çok çok özür diliyorum. Bana güvenen, yatırım yapan, geliştiren ve destekleyen Fatih Hocamızdan; başkanımızdan, yönetimimizden, camiamızdan ve çok çok değer verdiğim Galatasaray taraftarlarından özür diliyorum. Benden vazgeçmenizi, beni istemiyor olmanızı anlıyorum. Hakkımda verilecek tüm kararlara da saygı duyuyorum. Ancak sizden tek bir isteğim var. Bu konunun bedelini ben ödemeliyim. Eşim ve çocuklarım değil. Lütfen onları daha fazla acıtmayın, çünkü onlar da bunu hak etmiyor. Tekrardan, başta Kerem olmak üzere hepinizden özür diliyorum.


Galatasaray haberleri için tıklayın!   

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.