ü Mbaye Diagne karar değiştirtti! - FCN Blog

Mbaye Diagne karar değiştirtti!

Galatasaray’da sezon başında yapılan planlarda yer almayan Mbaye Diagne tabir-i caizse ikinci baharını yaşıyor. Kendisine kulüp bulması söylenen ve bu yüzden sezon başı çalışmalarına haftalar sonra katılan Senegalli forvetle ilgili planlar değişti.

Milliyet Gazetesi'nden Nevzat Dindar'ın haberine göre; Falcao’nun yüksek maliyeti nedeniyle gözden çıkarılması, Mustafa Muhammed’in ise istenen performansı sergileyememesiyle birlikte şans bulmaya başlayan Diagne teknik kadronun gözüne girdi. Diagne verilen şansları iyi kullanırken, St. Johnstone deplasmanında perdeyi açan isim olmuştu. Haftalar önce 3-4 milyon euroluk teklif olması halinde hemen satılması hedeflenen Diagne’yi bu rakamlara bırakmanın doğru olmayacağı fikri ön plana çıktı.

EN AZ 7 MİLYON EURO BEKLENTİSİ VAR
Galatasaray’a 13 milyon euro bonservisle gelen Senegalli forvetin en azından 7-8 milyon euroluk teklif halinde satışının gündeme gelebileceği belirtildi. Diagne’nin de kalmaya artık sıcak baktığı belirtildi. 28 yaşındaki forvetin Galatasaray’a geldiğinden bu yana ilk kez kendisini bu kadar iyi hissettiği ve kalması halinde performansıyla ilgili olumlu düşünceler içinde olduğu ifade edildi. Diagne’nin kalması fikrinin ağırlık kazanmasıyla beraber ön tarafa sadece Halil Dervişoğlu transferi planlanıyor.

DIAGNE: BENİ SEVİN, SAYGI DUYUN..
Mbaye Diagne, kişisel hesabından yaptığı paylaşımda kendisine saygı gösterilmesini istedi. Senegalli yıldız paylaşımında "Bana saygı gösterir ve beni severseniz, sizin için her şeyimi veririm. Burnumu bile vermeye hazırım. Mesajım herkes için geçerlidir. Ben gerçek bir adamım, eğer bugün buradaysam oluşturduğum kredi sayesindedir." ifadelerine yer verdi. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.