ü Sacha Boey: Celtic'ten de teklif almıştım ama Galatasaray'ı seçtim! - FCN Blog

Sacha Boey: Celtic'ten de teklif almıştım ama Galatasaray'ı seçtim!


UEFA Avrupa Ligi Play-off turu rövanş maçında Randers'ı konuk edecek olan Galatasaray'da Sacha Boey karşılaşma öncesinde açıklamalarda bulundu. Celtic'ten de teklif aldığını söyleyen Boey, Galatasaray'ı seçtiğini ifade etti. 

Sacha Boey'in açıklamaları şu şekilde:

"Oynadığım tüm maçlar iyi geçti. Takım olarak iyi sonuçlar aldığımızı düşünüyorum. Bu süreçte de yeni takıma adaptasyonum konusunda teknik ekibimizin, takım arkadaşlarımın desteği bu sürecin benim için iyi geçmesini sağladı.

Benim bu süreçteki önceliğim kollektif bir oyun oynamak. Kendimi geliştirmek için Galatasaray’a geldim. Bunun için gerekli çalışmaları yapacağım. Hedefimiz sahada takım olarak elimizden gelenin en iyisini yapmak.

Celtic’ten de transfer teklifi almıştım ancak Galatasaray daha büyük bir takım. İki takım arasında tercih yaptığımda daha büyük olan Galatasaray’ı tercih ettim. Galatasaray gibi büyük bir takıma gelme amacım Avrupa sahnesinde yer almak. Her zaman şampiyonluk için oynamaktı. Bunun için Galatasaray’ı tercih ettim.

Açıkçası buraya gelmeden önce bir ya da iki oyuncuyu biliyordum. Sonra transfer olan yeni oyuncularla tanıştım. Onların adapte olması gerekiyor. Bu bir süreç. Baktığımız zaman Galatasaray’ın öncelikli hedefi birinci sırada olmaktır. Bizim de hedefimiz Galatasaray’ı buraya taşımak olacaktır.

Yarın bizim için çok önemli bir maç. Gruplara kalmamız için geçmemiz gerekiyor. Bizim de birinci hedefimiz Avrupa’da oynamak. Bunu başaracağımızı düşünüyorum."

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.