ü Yedlin: Taraftarımızla birlikte turu geçeceğiz! - FCN Blog

Yedlin: Taraftarımızla birlikte turu geçeceğiz!

Galatasaray, UEFA Avrupa Ligi Play-Off turu ilk maçında konuk olduğu Randers'a karşı yakaladığı üstünlüğü koruyamadı ve 1-1'lik beraberliğe razı oldu. Karşılaşmanın ardından DeAndre Yedlin açıklamalarda bulundu.

TARAFTARIMIZLA BİRLİKTE TURU GEÇECEĞİZ
“Bugün genele baktığımızda zor bir maç geçti. Rakibimiz hem defansif hem ofansif olarak olumlu işler yaptı. İyi savunma yapan bir takım vardı karşımızda. Ofansif olarak da bloklar arasında iyi pas yapan, önemli ataklar geliştiren bir takımla karşılaştık. O yüzen deplasmanda 1-1’lik sonucun kötü olduğunu düşünmüyorum. Haftaya kendi sahamızda, kendi seyircimizle, dünyanın en büyük taraftarıyla oynayacağız. O yüzden taraftarımızla birlikte güzel bir sonuç alıp gruplara gideceğimizi düşünüyorum. Önce buraya gelen taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Deplasmandaydık ama hiç deplasmandaymış gibi bize hissettirmediler. Danimarka taraftarlarından daha fazla sesleri çıktı ve bize destek oldular. İkinci maçta dünyanın en büyük taraftarıyla İstanbul’da rakibe sahayı dar edeceğiz diye düşünüyorum. Ofansif anlamda biraz daha tempolu oynayabilirdik. Kendime de bir özeleştiri yapmam gerekirse, üç-dört tane orta yapabileceğim fırsat vardı. Belki orta yaparak bunları değerlendirebilirdim ama yapamadım. Defansif ve ofansif olarak biraz daha kararlı ve tempomuzu artırarak oynarsak, taraftarımızla beraber güzel bir sonuca ulaşacağımızı düşünüyorum.”


Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.