ü Galatasaray NEF hazırlık turnuvasına katılıyor! - FCN Blog

Galatasaray NEF hazırlık turnuvasına katılıyor!

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında çalışmalarını İstanbul'da sürdüren Galatasaray NEF erkek basketbol takımı, hazırlık etabının ikinci bölümünde Cevat Soydaş Basketbol Turnuvası’nda yer alacak.

2001 yılında hayatını kaybeden eski milli basketbolcu Cevat Soydaş anısına TOFAŞ Spor Salonu'nda 15-18 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek turnuvaya Galatasaray NEF, TOFAŞ, Fenerbahçe Beko, Türk Telekom, Bahçeşehir Koleji ve Gaziantep Basketbol takımları katılacak. Türkiye Basketbol Federasyonunun yeni tip koronavirüsle (Kovid-19) ilgili açıkladığı tedbirlerin uygulanacağı, salon kapasitesinin yüzde 50'si kadar seyircinin alınacağı turnuvada tüm maçlar, TOFAŞ Spor Kulübü'nün YouTube sayfasından canlı yayınlanacak.

A ve B gruplarına ayrılan takımlarda Galatasaray NEF, turnuvada A Grubu’nda bulunuyor. A Grubu'nda TOFAŞ, Gaziantep Basketbol ve Galatasaray NEF erkek basketbol takımı yer alırken; B Grubu'nda ise Fenerbahçe Beko, Türk Telekom ve Bahçeşehir Koleji yer alıyor. 

Turnuvanın maç programı şöyle:

15 Eylül Çarşamba:
16.00, Türk Telekom-Bahçeşehir Koleji
19.00, TOFAŞ-Gaziantep Basketbol

16 Eylül Perşembe:
16.00, Fenerbahçe Beko-Türk Telekom
19.00, Galatasaray NEF-TOFAŞ

17 Eylül Cuma:
16.00, Bahçeşehir Koleji-Fenerbahçe Beko
19.00, Gaziantep Basketbol-Galatasaray NEF

18 Eylül Cumartesi:
12.00, A Grubu 3'üncüsü-B Grubu 3'üncüsü
15.00, A Grubu 2'ncisi-B Grubu 2'ncisi
18.00, A Grubu 1'incisi-B Grubu 1'incisi

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.