Başımız sağolsun..

Galatasaray'da geride kalan 3.5 yıl boyunca başkanlık görevini yürüten ve Haziran ayında gerçekleştirilen seçimler sonrasında koltuğunu Burak Elmas'a devreden eski başkanımız Mustafa Cengiz'den üzücü haber geldi. Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında hastalığı nedeniyle ameliyat olan ve uzun bir tedavi süreci geçiren Mustafa Cengiz'in hayatını kaybettiği açıklandı.

71 yaşında hayata gözlerini yuman Mustafa Cengiz'e Allah'tan rahmet; kederli ailesi ve Galatasaray camiasına baş sağlığı dileriz. 

MUSTAFA CENGİZ'İN RAHATSIZLIĞI..
Mustafa Cengiz, 7 Mayıs 2020'de 10 saat süren beyin ameliyatı oldu. 18 Mayıs'ta ise mide kanaması sebebiyle ikinci kez ameliyat oldu. 10 Ağustos 2021'de düzenleyeceği basın toplantısı iptal edildi ve hastaneye kaldırıldı. Cengiz'in beyninde tümör tespit edildi. 2 Eylül 2021'de yoğun bakıma alındı. Mustafa Cengiz, 28 Kasım günü hayatını kaybetti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.