ü Ezeli rakipler Dostluk Kupası’nda bir araya geldi! - FCN Blog

Ezeli rakipler Dostluk Kupası’nda bir araya geldi!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin iştirak şirketlerinden birisi olan Spor İstanbul bugün özel bir etkinliğe imza attı. Dünya Engelliler Günü kapsamında faaliyetlerini gerçekleştiren Spor İstanbul aynı zamanda Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe tekerlekli sandalye basketbol takımlarının mücadele ettiği Dostluk Kupası'na da ev sahipliği yaptı. 

Dünya Engelliler Günü kapsamında farkındalık oluşturmak amacıyla düzenlenen organizasyonda İBB Fatih Spor Kompleksi Spor Salonu’nda Türk sporuna büyük katkılar sunan üç köklü spor kulübünün oyuncuları parkeye çıktı. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Galatasaray’ın tekerlekli sandalye basketbol takımlarının karşılaştığı Dostluk Kupası’nın ilk müsabakasında basketbolcular birbirlerine karşı mücadele etti. İkinci müsabakada ise protokol üyelerinin de yer aldığı ekipler arasında maç yapıldı. Skor tabelasının aktif edilmediği karşılaşmalarda kazanan dostluk oldu.

Etkinliğin sonunda katılımcı kulüplerin yöneticilerine, takım kaptanlarına ve sporcularına; dostluk kupası, madalya ve plaket takdim edilirken, Spor İstanbul Genel Müdürü Renay Onur, düzenledikleri bu organizasyondan mutluluk duyduklarını ifade ederek tüm katılımcılara teşekkür etti.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.