ü Önce maaşlar, sonra transfer! - FCN Blog

Önce maaşlar, sonra transfer!

Galatasaray, transferden önce, takımdaki oyuncuların motivasyonunu yükseltmek için bir karar alındı. Bir süredir maaş ödemelerinde aksama yaşayan Sarı-Kırmızılılarda, ara transfer takviye yapması çok zor görünürken, başkan Burak Elmas futbolcuların huzuru için harekete geçti.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Transfer yapabilmek için oyuncu satışı şart olan Galatasaray’da transferden öte önceliğini mevcut futbolcuların alacaklarını ödemeye verecek. "Oyuncu satışı olmadan ve bütçede yer açmadan transfer yapamayız" diyen başkan Burak Elmas’ın, oyuncuların alacakları konusunda büyük bir hassasiyet içinde olduğu öğrenildi. Başkan Elmas ve idarecilerin, oyuncuların alacaklarının zamanında ödenmesini öncelikli olarak gördükleri belirtildi. Bu çerçevede, ligin ilk yarısında yaşanan problemlerin tekrarlanmaması isteniyor. Sarı-kırmızılılarda birçok oyuncunun 2 aylık alacakları içeride bulunuyor. Yönetim, kasadaki parayı transfere harcamaktansa oyuncu alacaklarını hesaplara yatırıp motivasyonu artırmayı hedefliyor. 

Diğer taraftan, özellikle önümüzdeki ay UEFA’dan gelecek para ile beraber bir rahatlama olacağı öngörülüyor. Sarı-kırmızılılar bu şekilde mali rahatlama sağlamanın hesaplarını yapıyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.