Galatasaray'da 20 milyon euroluk yük!


Seçim için 11 Haziran'ı bekleyen Galatasaray'da mali yük can sıkıyor. Sarı-kırmızılılarda yeni yönetimi büyük bir yük bekliyor. Galatasaray'da futbolcuların son 2 aylık ücretleri ödenmedi. Futbolcu alacakları, transfer taksitleri ve Mohamed'in bonservisi ile Haziran ayında 20 milyonluk fatura can sıkıyor.

Galatasaray 'da futbolcuların son 2 aylık ücretleri de ödenmedi. Futbolcu alacakları, transfer taksitleri ve Mostafa Mohamed'in bonservisi ile birlikte Haziran ayı için geçerli 20 milyon Euro fatura söz konusu. Yeni yönetim ilk olarak bu fatura ile karşılaşacak. Sarı- Kırmızılılar Torrent'in tazminatını da en az zararla atlatmayı planlıyor. Bu yüzden fatura daha da kabarabilir. Ağustos ayında ise Bankalar Birliği'nin ilk faiz ödemesi 200-300 milyon TL bandında olacak.  (Takvim)

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.