ü Gelen teklifler seçimi bekliyor! - FCN Blog

Gelen teklifler seçimi bekliyor!

Galatasaray'da camianın merakla beklediği başkanlık seçimini futbolcular da dört gözle beklemeye başladı. Kulüpte yaşanan karışıklığın yanı sıra bir çok isme Avrupa'dan teklifler gelirken, mevcut yönetim hiç bir oyuncunun satışına izin verilmeyeceğini açıklaması görüşmelerin önünü tıkadı. Kerem, Marcao ve Nelsson olmak üzere bir çok isim Avrupalı kulüplerin radarında!

Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; Süper Lig'i büyük bir hayal kırıklığıyla tamamlayan Galatasaray'da artık tek gündem 11 Haziran'da gerçekleşecek olan başkanlık seçimi.. Yönetimi devredeceği için transferlere karışmayan Başkan Burak Elmas, özellikle transfer görüşmelerinin ertelenmesini sağlayarak, yeni yönetimin önünü açmak istiyor. Ancak bu durum, özellikle transfer teklifleri alan birçok oyuncunun panik yapmasına yol açtı. Şu ana kadar Kerem, Muhammed, Cicaldau, Marcao, Nelsson, Boey ve Morutan'ın, Avrupa'nın önemli kulüplerinden menajerleri vasıtasıyla teklifler aldığı ve bunları yönetimle görüşmek istediği öğrenildi. 11 Haziran'daki seçim, bu genç oyuncular açısından büyük önem taşıyor. Yeni yönetimin bu isimleri satıp satmama konusunda ne karar vereceği büyük merak konusu.

SÖZLEŞMESİ BİTENLER VE KİRALIKLAR BEKLİYOR
Ayrıca sözleşmesi biten oyuncuların durumu da merakla bekleniyor. Pulgar, Pena ve Halil kiralık olarak gelmişti. Feghouli, Babel, Semih, Arda ve kaleci Fatih'in de mukavelesi sona eriyor. Tecrübeli oyuncular veda hazırlığı yapsa da, özellikle Babel'in yeni bir teklif beklediği biliniyor. Kiradan dönecek oyuncular da belirsizliğin ortadan kalkmasını istiyor. Yunus ve Emre Akbaba gibi oyuncuların gösterdikleri performansla ilk 11'i zorlayacakları düşünülürken, Oğulcan, Sekidika, Aytaç, Ozornwafor gibi isimler haklarında verilecek kararın netleşmesini istiyor.

ADAYLAR: BİZDEN HABER BEKLEYİN
Başkan adayları Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek ise yaz döneminde zorluk yaşamamak için, takviyeler konusunda şimdiden kolları sıvamış durumda. Hem teknik direktörler hem de transferi düşünülen oyuncularla görüşmeler yapılıyor. Gündemdeki isimlere, "Seçime kadar bizden haber bekle, hiçbir yere imza atma" mesajı veriliyor, ancak bu oyuncuların çok sayıda taliplerinin olması işleri bir hayli zorlaştırıyor. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.