Burak Elmas'ın oyunun sırrı belli oldu!

Galatasaray'da geçtiğimiz yaz göreve gelen ancak Mart ayındaki genel kurulda ibra edilmemesi sonrasında görevinden ayrılan Burak Elmas'ın seçimlerde attığı oy tartışma konusu oldu. Genç yöneticinin oy kullanma işlemi sırasında verdiği fotoğrafta zarfın içinde sarı liste olduğu görülürken, gerçek sonradan ortaya çıktı. 

Bir yıl görevde kalan ve Galatasaray başkanlığını hafta sonu yapılan seçim itibariyle bırakan Burak Elmas’ın oyu kongrede tartışma konusu oldu. Genel kurulun açılışını yapan Elmas, 5. sandıkta oyunu kullandı. Galatasaray Başkanı’nın, zarfını sandığa attığı sırada, kenarının yırtık olduğu, buradan da sarı listenin ortaya çıktığı görüldü. Bu durum sosyal medyada büyük tartışma yarattı, Elmas’ın oyunu Eşref Hamamcıoğlu için kullandığı şeklinde yorumlandı. 

Ancak başkanlık görevinde son kez bulunan Burak Elmas bu konuda ilginç bir açıklama yaptı. Elmas, “Benim oyum sarı-kırmızı” ifadesini kullanması dikkat çekti. Elmas, ekibiyle birlikte hiçbir adaya destek vermediğini söyledi. Burak Elmas'ın oyunu kullandığı 5. sandığın sayımı sırasında gerçekten de bir zarfta sarı, kırmızı liste ile beyaz bir kağıdın bir arada bulunduğu, üçünün ataşlanmış şekilde olduğu görüldü. Bu oy, sayım ekibi tarafından geçersiz sayıldı ve imha edildi.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.