ü Cenk Ergün'ün yardımcısı Ayhan Akman olacak! - FCN Blog

Cenk Ergün'ün yardımcısı Ayhan Akman olacak!

Dursun Özbek'in başkan seçilmesinin ardından Florya'da idari ve teknik heyet anlamında yeni bir yapılanmaya giden Galatasaray'da sportif direktörlük görevine getirilen Cenk Ergün'ün yardımcısı belli oldu. Bir süredir Florya'da idari ekipte yer alacağı iddia edilen Ayhan Akman sportif direktör yardımcısı olarak göreve başlayacak.

Seçimlerin ardından yeni bir yapılanmaya giden Galatasaray'da futbol şubesi, Sportif AŞ başkanvekili görevindeki Erden Timur'a emanet edildi. Timur ilk iş olarak futbol direktörü görevine Cenk Ergün'ü getirirken, bu pozisyonda yardımcılığını da futbolculuk döneminde uzun süre Galatasaray'da forma giyen Ayhan Akman yapacak. Daha önce Galatasaray'da yardımcı antrenör olarak görev yapan Akman'ın futbol takımıyla yönetim arasında köprü görevi göreceği ve mesaini de Florya'da yapacağı belirtildi.

Ayhan Akman'ın oğulları Hamza ve Efe, kendi yaş kategorilerinde Galatasaray altyapısında forma giyiyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.