Icardi transferi PSG ile köprü kurdu!

Mauro Icardi transferinde yaklaşık 1.5 ay boyunca Paris Saint Germain yönetimiyle temaslarda bulunan Galatasaray yönetimi, Fransız deviyle kurduğu iyi ilişkileri sürdürmekte kararlı görünüyor. Geçtiğimiz sezon Galatasaray'a danışmanlık yapan Luis Campos'la birebir olarak görüşen Erden Timur, iki kulüp arasında işbirliğine gitmek için harekete geçti.

Milliyet Gazetesi'nde yer alan habere göre; Icardi'nin transfer sürecinin tamamlanmasıyla Galatasaray yönetiminin, bu zorlu sürecin ardından Fransız devi PSG ile ilgili yol haritası belli oldu. Mauro Icardi'nin transferiyle başlayan ilişki büyüyerek devam edecek ve iki kulüp arasında başlayan bağ böylece daha da gelişecek. Buna göre bundan sonraki süreçte Galatasaray ile PSG arasında oyuncu alışverişi başta olmak üzere birçok konuda iki kulüp ortak hareket edecek. Bu köprünün kurulmasında geçen sezon kısa bir süre Galatasaray'a danışmanlık hizmeti veren ve daha sonra PSG ile anlaşan ünlü futbol adamı Luis Campos'un etkili olduğu öğrenildi. 

TİMUR, CAMPOS'U ARACI KULLANDI
Galatasaray Sportif AŞ Başkanvekili Erdem Timur'un da bu durumu kullanıp çok uygun şartlarda Icardi transferini gerçekleştirdiği belirtildi. Dünya çapında tanınan Fransız kulübü PSG ile kurulan bu yakınlığın sarı-kırmızılılara önümüzdeki dönemlerde özellikle transferde olumlu etkilerinin beklendiği bildirildi. Icardi örneğindeki gibi birçok ünlü ismin Galatasaray forması giyebileceği vurgulanıyor. Ayrıca saha içi ve saha dışı organizasyonlar gibi birçok çalışmanın birlikte yürütülebileceği kaydediliyor.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.