Kerem Aktürkoğlu: Bugünün geleceğini biliyordum!

Süper Lig'de deplasmanda oynanan Başakşehir karşılaşmasında attığı 3 golle maçın kahramanı olan Kerem Aktürkoğlu, karşılaşma sonrasında açıklamalarda bulundu. Her ne olursa olsun çalışmaktan asla vazgeçmediğini belirten Kerem, farklı galibiyetin yanı sıra takım oyunundan mutlu olduğunu belirtti. Kerem'in açıklamalarının tamamı şu şekilde..

Hepimiz için çok güzel bir galibiyet oldu. Icardi’ye de teşekkür ederim. Üç gol attım ama ikisi onun asistiyle geldi. İlk golümde de Sergio’nun payı var. Üç gol atmış olsam da takım arkadaşlarımın katkıları var. Onlara teşekkür ederim. Çok fazla tartışılıyoruz ve eleştiriliyoruz. Futbolda zaman zaman iniş ve çıkış oluyor. Bunun biz de farkındayız. Herkesin bu dönemlerden geçtiğimiz biliyoruz. Ben saha içinde ve dışında çok çalışıyorum. Bugünün bir gün geleceğini biliyordum. Bugün o gündü. Çok şükür güzel geçti. Bugün bunu benden fazla hak edenler vardı aslında. Ailem.. Her koşulda bana destek oldular. Antrenmanlardan ve maçlardan sonra sürekli onlarla birlikteyim ve onlarla konuşuyorum. Ayrıca mental koçum bana çok fazla destek oldu. Bunların üstesinden geldiğimi ve atlattığımı düşünüyorum. Bugünü sadece ben değil benimle birlikte bu süreci atlatan herkes hak etti. Onlara çok teşekkür ederim. Icardi’yi son anda savunma arkasına sarkarken gördüm. O atsın diye pas vermiştim. Son anda devam ettim. Hiç beklemiyordum pası ama çok güzel gördü. Golün yarısından fazlasında onun payı var. Bana da tek vuruşu yapmak kaldı. Dünya yıldızlarıyla oynamak böyle farklar yaratabiliyor. Çok iyi bir futbolcu ve çok iyi bir insan. Biz de onlarla birlikte gelişmeye çalışıyoruz. 

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.