ü Sergio Oliveira: Sonuna kadar mücadele edeceğiz! - FCN Blog

Sergio Oliveira: Sonuna kadar mücadele edeceğiz!

Süper Lig'de haftanın maçında Beşiktaş karşısında sahadan 2-1 galip ayrılan Galatasaray'da karşılaşmanın ardından Sergio Oliveira açıklamalarda bulundu. Portekizli yıldız oyuncu takım olarak harika bir oyun ortaya koyduklarını belirtirken, galibiyeti kulüpteki tüm çalışanlara ve taraftarlara armağan etti. 

Kendim hakkında konuşmayacağım, takım hakkında konuşacağım. Bence harika bir maçtı. Hem taraftarlarımız hak ediyordu bunu, hem de kulüpteki çalışma arkadaşlarımız hak ediyordu. Hepimiz için kazandık bu maçı. Bu sadece üç puan, şimdiden bir sonraki maçı düşünüyoruz. Önemli olan skor değil, orada odaklandığım şey üç puanı almak. Biz sonuna kadar mücadele etmeye devam edeceğiz. Önemli olan takımın birlikte çalışması.. Fırsatları kaçırabiliriz fakat üç puanı aldığımız sürece en önemli olan şey o. Bir gün gol gelir mutlaka, biz çalışmaya devam edeceğiz. Gerçekten çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Gol bir gün gelecek mutlaka. Biz son ana kadar mücadele etmeye devam edeceğiz hepiniz için.

Hiç yorum yok

Okumuş olduğunuz başlık hakkındaki yorumunuzu bırakmak için lütfen aşağıda bulunan alana görüşlerinizi belirtiniz. Unutmayınız ki; yorumlarınız blog ekibinin onayı doğrultusunda görüntülenecektir. Hakaret ve küfür içeren yorumlar onaylanmayacaktır.

Blogger tarafından desteklenmektedir.